Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) işletmenize güç katar

İşiniz gereği kullandığınız veriyi koordinatlandırmak daha doğru kararlar verebilmek için gerekli konumsal analizlerin yapılmasına imkan verir. Coğrafi Bilgi Sistemi (GIS) için sistemin kendisinden daha çok veri kalitesi önemlidir. Ekip olarak konumsal veri üzerinde yetkiniz. Konumsal verinin saklanması, aktarılması, işlenmesi gibi işlemleri kendi yazılım kütüphanelerimizle yapabilmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizi büyük lisans maliyetlerinden kurtarıyoruz. İhtiyaç duyulan fonksiyonları geliştiriyoruz ve bunları personelinizin tanıdık olduğu uygulama arayüzleri şeklinde hazırlıyoruz. Bu sayede uyum süreci hem kısalıyor, hem de daha başarılı oluyor. Yaptığımız her projenin iyi olması kadar uygulanabilir olması da bizim için önemlidir.

İşinizi harita üzerine taşımak için gerekli tasarımı ve geliştirmeleri kendi geliştirdiğimiz yazılım kütüphaneleri ve açık kaynak kodlu yazılımlar ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ek lisans maliyetleri olmadan çok daha düşük maliyetlerle işiniz için özel olarak tasarlanmış bir Coğrafi Bilgi Sistemi alt yapısına sahip olabilirsiniz.

Alt yapısını kendi geliştirdiğimiz Coğrafi Bilgi Sistemi ile entegre çalışan Mobil uygulamalar, web uygulamaları ve masaüstü uygulamaları ile kullanıcıların daha alışkın oldukları arayüzler geliştiriyoruz. Entegre çalışan sistemler ile iş süreçleri içinde kullanıcılar ihtiyaç olduğunda geleneksel kontroller ile işlerini görebilmektedir. Bu sayede daha kısa eğitim faaliyetleri ile etkili bir şekilde kullanıcı uyumu sağlanabilmektedir. Bu da sistemin uygulanabilirlik başarısını arttırmaktadır.

Coğrafi Bilgi Sistemi ile Yapabilecekleriniz

  • Ekiplerinizi canlı olarak harita üzerinde takip edebilirsiniz
  • Operasyonunuzu harita üzerinde izleyebilirsiniz
  • Verinizi harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz
  • Verilerinizin değişimini haritalar üzerinde görüntüleyebilirsiniz
  • Bölgesel raporları tematik haritalar şeklinde görselleştirebilirsiniz
  • Müşteri adreslerinizi koordinata dönüştürebilirsiniz
  • Ziyaret rota planlamalarınızı yapabilirsiniz
  • Buna benzer bir çok uygulama geliştirebilir. Sınır hayal gücünüz.

Müşterilerimiz