Kendi ürünlerimizi ve müşterilerimize özel çözümler üreten bir yazılım geliştirme şirketiyiz. Mobil, Web, Sunucu, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Masaüstü ve Gömülü yazılımlar geliştiriyoruz. Microsoft Windows©, Microsoft Windows Phone©, Apple macOS©, Apple iOS©, Google Android©, Linux platformlarında bir çok uygulama geliştirdik.

2014 yılında yola çıktık ancak 25 yıldan fazla tecrübeye ve onlarca proje deneyimine sahibiz. Ekibimiz; üyelerinin her biri konusunda deneyimli bireylerden oluşmaktadır. Bugün eriştiğimiz bilgi ve beceri düzeyi çok çalışarak, sürekli kendimizi eleştirerek ve ekip içi bilgi ve deneyim paylaşarak oluştu. Usta çırak ilişkisinin sağlıklı yürüdüğü, insanı öne çıkaran anlayışımız ile her geçen gün daha da gelşişiyor ve büyüyoruz.


Müşterilerimiz için süreklilik ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemlidir. Bu sebeple müşterilerimizin sürekliği bizim sürekliliğimizdir ilkesiyle çözümler üretiriz. Ürünlerimizin ve özel çözümlerin gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlaması için bugünden hazırlık yaparız. Mesaimizin azımsanmayacak bir kısmını buna ayırırız.


Geobilgi yüksek hedeflerle ve ideallerle kuruldu. Bu yolda her geçen gün ilerliyoruz. Önce güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu kanıtladık. Ekibimizi yeni projelerle birlikte büyüttük ve daha büyük projelere hazırlanıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yeni ürünlerimiz üzerinde de çalışıyoruz. Daha bir yılımız dolmadan patent başvurusu bile yaptık. Gelecekte kendimizi dünya çapında ürünlere sahip ve teknolojiyi üreten bir noktada görmek istiyoruz. Hedefimize doğru kararlılıkla ilerliyoruz.

2014'den bugüne 10'nun üzerinde mobil uygulama, yine 10'nun üzerinde web portalı, 5 gömülü yazılım projesi, 2 entegrasyon projesi ve 2 gerçek zamanlı sunucu network uygulaması geliştirdik.

Müşterilerimiz