Kentin Mobil Yüzü

Kentlerin reklam vb. yollarla tanıtımı kadar internet ve mobil ortamlarda var olması da önemlidir. Mobil ortamda görünür olan kentin marka değeri artar.

Mobil Kent Rehberi kentin varlıklarının tanıtımı ve toplu taşıma navigasyonu fonksiyonlarını gerçekleştiren mobil uygulamalar hazırlanması için uygun maliyetli ve hızlı çözümler sunan bir platformdur.

Coğrafi Bilgi Sistemi alt yapısına sahip olduğu için konumların saklanması, yönetimi, aktarımı ve sorgulanması gibi fonksiyonları hızlı ve esnek bir şekilde gerçekleştirebilir.

Kentin tanıtımı için sıfırdan geliştirilen projelerin ilk geliştirme maliyetlerini ciddi ölçüde azaltır. Üstelik en az altı ay süren bir geliştirme sürecini ortadan kaldırdığı için bir aydan kısa sürede uygulamaların yayınlanması mümkün hale gelir.

Özellikle iOS ve Android mobil uygulama platformlarındaki sürekli yapılan güncelleştirmeleri takip etmek ve uyumluluk için yapılan geliştirmelerin yapılması için ek bir çaba göstermenize de gerek kalmamaktadır. Tüm müşterilerimiz için teknolojiyi takip eder ve uygulamaları sürekli güncel tutarız.

Daha detaylı bilgi için ürün web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

mobilkentrehberi.com

Müşterilerimiz