Mobil uygulama, masaüstü uygulaması veya bir sunucu uygulaması için farklı teknolojileri ve yazılım geliştirme dillerini birlikte kullanıyoruz. Proje ihtiyaçlarına göre C, C++, C#, VB 6.0, VB.NET, Objective-C, Swift, Java, PHP, JavaScript, XML, HTML, HTML5, SQL, BashScript, Powershell vb. dilleri yerine göre birlikte veya tek başına kullanıyoruz.

Bir yazılım geliştirme projesini sadece kodlamadan ibaret olmadığını düşünüyoruz. Kod yazmaya geçmeden önce hangi dillerin, teknolojilerin, tekniklerin ve platformların kullanılacağının plamasını yaparız. Projeye özel olarak kullanım öngörüleri yapar ve nelerin ters gidebileceğini belirler bunlar için önlemler alırız.

Düşük Seviyeli Diller

Bir donanım için gömülü yazılım üretirken veya üstün performanslı bir görüntü işleme uygulaması geliştirirken C veya C++ gibi dilleri kullanırız.

Microsoft .Net Framework

.Net Framework ile mobil uygulama, web uygulaması, web servisi, windows masaüstü uygulaması ve windows servisi programlarken yararlanırız. Biz .Net Framework ile uygulama geliştirirken C# programa dilini kullanmayı tercih ediyoruz. Barındırdığı sayısız kütüphane, sınıf ve metodla uygulama geliştirme projeleri çok kısaltılabiliyor. Microsoft ürünleri ile doğal uyumu ile kolaylıkla yapılan entegrasyonlar kullanıcı deneyimini iyi yönde etkiler.

Objective-C ve Swift

iOS ve macOS uygulamaları geliştirirmek için bu iki dili kullanıyoruz. İşletim sistemine özel kütüphaneler ile performanslı ve doğal kullanıcı deneyimine sahip uygulamalar geliştirmek için üçüncü parti çözümler yerine işletim sistemi üreticisinin önerdiği dilleri, kütüphaneleri ve teknikleri tercih ediyoruz.

JavaScript

Günümüz web uygulamalarının vazgeçilmezi olan javascript diline hakim olmak uygulama kalitesini ve dolayısıyla kullanıcı deneyimini iyi yönde artıracaktır. jQuery vb. javascript kütüphanelerinin projelerde kullanılması ile uygulama geliştirme zamanlarının büyük ölçüde kısaltabiliyoruz.

Java

Özellikle android uygulamaları geliştirirken karşımıza çıkan java dilini diğer platform bağımsız uygulamalar geliştirirken de tercih ediyoruz. Java'nın eski geçmişi geniş cihaz desteği hala tercih edilmesindeki en önemli etkendir.

Müşterilerimiz